وقتی می توانید صفحات متعدد خود در شبکه های اجتماعی را با یک کلیک بروزرسانی کنید...

منتشرشده در اخبار فرهنگی یکشنبه, 28 آذر 1395 11:02

وقتی می توانید صفحات متعدد خود در شبکه های اجتماعی را با یک کلیک بروزرسانی کنید...

همزمان با میلاد حضرت رسول معظم اسلام (ص) سامانه باهم آپ فعالیت خود را آغاز کرد تا شما بتوانید از طریق ربات تلگرامتان، همه شبکه های اجتماعی خود را بروز رسانی کنید.

به گزارش مشهد فرهنگ به نقل از  روابط عمومی مجتمع فرهنگی دیجتال امام رضا(ع)، این سامانه با هدف تجاری سازی استفاده از شبکه های اجتماعی طراحی شده و کاربران می توانند از طریق پنل تحت وب یا ربات تلگرامی خود بصورت همزمان کانالها و گروههای تلگرامی، صفحه فیسبوک و توییتر، پیج اینستاگرام خود را بروز رسانی کنند و علاوه بر آن وبلاگی تیز در سامانه برای خود به ثبت برسانند تا پستهایشان را در این صفحه تحت وب نیز بتوانند در اختیار مخاطبانشان قرار دهند.

سامانه باهم آپ این امکان را به مخاطبان می دهد که اگر به هر دلیلی اطلاعات پستهایشان در شبکه های اجتماعی از دسترس خارج شد بتوانند دوباره به آن دسترسی داشته باشند.

سامانه با هم آپ فعالیت آزمایشی خود را از روز میلاد حضرت محمد(ص) به صورت کاملا رایگان آغاز کرده است و علاقمندان می توانند از طریق سایت اینترنتی  www.bahamup.ir مشخصات صفحات خود در شبکه های اجتماعی را به همراه یک ربات در سامانه ثبت کنند و از خدمات آن استفاده کنند.

این سامانه از خدمات مجتمع استانی فرهنگی دیجیتال امام رضا(ع) است.