به همت اداره کل راه و شهرسازی چهارمین همایش فن‌آوری‌های نوین صنعت ساختمان درمشهد 2017 برگزار خواهد شد

چهارشنبه, 20 بهمن 1395 08:00
مسؤول کمیته تشریفات چهارمین همایش فن‌آوری‌های نوین صنعت ساختمان:

تلاش می کنیم همایش را در شأن جایگاه حضرت رضا(ع) و پایتخت فرهنگی جهان اسلام برگزار ‌کنیم

مسؤول کمیته تشریفات چهارمین همایش فن‌آوری‌های نوین صنعت ساختمان تأکید کرد: تلاش کنیم به شکلی کاملاً درخور شأن امام رضا(ع)‌، میهمانان همایش و مشهد مقدس به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام این همایش را برگزار ‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی به نقل از ستاد خبری چهارمین همایش فن‌آوری‌های نوین صنعت ساختمان، بهروز میربهاءالدین در جلسه هماهنگی کمیته تشریفات و اجرایی این همایش، با تأکید بر برگزاری هر چه بهتر چهارمین همایش فن‌آوری‌های نوین صنعت ساختمان، اظهار داشت: چهارمین دوره همایش فن‌آوری‌های نوین صنعت ساختمان از هر نظر برای متخصصان، مهندسان و خصوصاً مهندسان مشهد مقدس، اهمیت خاصی دارد.
وی افزود: این همایش در حالی به چهارمین دوره خود رسیده که در این دوره میزبان میهمانان و اندیشمندان کشورهای خارجی و غیر ایرانی هم هستیم و این موضوع حساسیت موضوع در حوزه میزبانی را بالا می‌برد.
مسؤول کمیته تشریفات چهارمین همایش فن‌آوری‌های نوین صنعت ساختمان اضافه کرد: با تمهیداتی که در نظر گرفته شده انشاءلله در این دوره از همایش به بهترین نحو ممکن از میهمانان پذیرایی و میزبانی خواهد شد تا هم فرهنگ میهمان‌نوازی ایرانی و اسلامی مردم مشهد را نشان دهیم و هم بتوانیم بهترین برداشت‌های فرهنگی و علمی را از حضور تمامی متخصصان و اندیشمندان داشته باشیم.
گفتنی است، در این جلسه تصمیماتی درباره چگونگی اسکان و رفت و آمد میهمانان همایش به محل سالن برگزاری همایش در روزهای 24 و 25 بهمن ماه، گرفته شد.