مشهد می‌تواند برای همیشه پایتخت فرهنگ اسلامی بماند/ معرفی ظرفیت‌های مشهد با استفاده از ابزار رسانه مطلب ویژه

سه شنبه, 20 تیر 1396 10:27

جانشین شهردار در ستاد «مشهدالرضا(ع)، پایتخت فرهنگی جهان اسلام گفت: ما مدعی هستیم که مشهد با دارا بودن ظرفیت‌های متعدد تاریخی و فرهنگی می‌تواند برای همیشه پایتخت فرهنگی جهان اسلام باشد.
علی اصغر عنابستانی با اشاره به برگزاری نمایشگاه آثار عکاسان خبری شهر مشهد اظهار کرد: عکس‌های به نمایش درآمده در این نمایشگاه بسیار جذاب بوده و قابل تعریف و تمجید است.
وی افزود: به نظر می‌رسد که هنر عکاسی، پنجره ویژه‌ای است تا با استفاده از ظرفیت‌های آن، حرف‌های نزدنی را برای مخاطبان بازگو کنیم.
جانشین شهردار در ستاد «مشهدالرضا(ع)، پایتخت فرهنگی جهان اسلام» تصریح کرد: می‌توان از ظرفیت هنر عکاسی در جهت معرفی ظرفیت‌های ویژه کلانشهر مشهد به جهانیان استفاده کرد، برگزاری این نمایشگاه هم فرصت بسیار ویژه‌ای است که باید از آن بهره‌برداری مناسب انجام گیرد.
وی با بیان اینکه بهترین ابزار برای نمایش، تثبیت و گسترش پایتختی فرهنگی جهان اسلام، هنر و رسانه است، خاطرنشان کرد: برای آنکه انتخاب مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام منحصر به یک سال نشود، باید از ظرفیت هنر و رسانه استفاده کرد.
عنابستانی ابراز کرد: ما مدعی هستیم که مشهد با دارا بودن ظرفیت‌های متعدد تاریخی و فرهنگی می‌تواند برای همیشه پایتخت فرهنگی جهان اسلام باشد.
وی گفت: در راستا رویداد مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام برنامه‌ریزی‌های ویژه‌ای در ستاد شهری این رویداد انجام گرفته است که به مرور زمان در حال اجراست.

 

منبع : شبکه اطلاع رسانی شهر مشهد