اقتصاد خراسان رضوی با پدیده دگرگون می‌شود مطلب ویژه

منتشرشده در مشهد فردا دوشنبه, 08 خرداد 1396 11:09

با فعالیت مجدد پدیده اقتصاد خراسان رضوی دگرگون می‌شود.

مرادی عضو انجمن مدیران صنایع خراسان رضوی گفت: فعالیت مجدد پدیده تاثیر زیادی بر اشتغال و همچنین اقتصاد استان خواهد داشت، ضمن اینکه با بالا رفتن قیمت سهام این شرکت، سهامداران ضرر دیده نیز به سود خواهند رسید.

وی با بیان اینکه نباید سرمایه گذار را از سرمایه گذاری دلسرد کرد، افزود: سرمایه گذاری در استان طی سال‌های اخیر بسیار وضعیت بدی داشته است که امیدواریم با ایجاد امنیت برای سرمایه گذار شاهد رشد و رونق در اقتصاد استان باشیم.

عضو انجمن مدیران صنایع خراسان رضوی با اشاره به نقش پدیده در اشتغال زایی گفت: طبق برآوردی که انجام شده است همراه با آغاز پروژه‌های پدیده، ۳۰۰ عنوان شغل نیز شکل می‌گیرد و صنایع و کارگاه‌های زیادی از جمله فولاد و آجر پزی رونق خواهند گرفت که این امر باعث افزایش آمار اشتغال زایی در استان و حتی کشور خواهد شد.

مرادی افزود: به این موضوع اذعان دارم که در کنار سایر مولفه‌ها اقتصاد به رونق میرسد، اما با مدیریت مناسب، صحیح و جلب اعتماد مردم، استان و کشور دگرگون می‌شود.

وی نقش سرمایه گذاری را در پروژه‌های ملی بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: دولت باید تدابیری بیاندیشد و قوانین خود را برای سرمایه گذاران تغییر دهد و راه را برای سرمایه گذاری هموار کند چرا که حضور سرمایه گذار داخلی و خارجی برای رونق بخشی به اقتصاد و عدم رکود پروژه‌های عمرانی ملی و استانی بسیار مهم است.
 
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان