دومین کنفرانس بین المللی انسجام مدیریت و اقتصاد در توسعه

یکشنبه, 28 آذر 1395 18:49

مدیریت فرایند به کارگیری مؤثر و کارآمد منابع مادی و انسانی در برنامه ریزی و سازماندهی منابع وامکانات است که برای دستیابی به اهداف سازمانی و بر اساس نظام ارزشی مورد قبول صورت می گیرد. 
واقعا باید گفت؛ که در ابتدا انسانها درباره مدیریت چقدر می دانند؟ و آیا مدیریت علم است یا هنر؟ 

بخشی از مدیریت را می توان از طریق آموزش فرا گرفت و بخشی دیگر را ضمن کار باید آموخت. در واقع بخشی که از طریق آموزش فرا گرفته می شود علم مدیریت است و بخشی که موجب به کار بستن اندوخته ها در شرایط گوناگون می شود هنر مدیریت نامیده می شود. در تعریف علم اقتصاد نیز باید گفت این علم چگونگی تصمیم گیری جامعه درباره تخصیص منابع کمیاب برای تولید کالا و خدمات جهت رفع نیازهای نامحدود بشری را بررسی می کند. رسالت اصلی علم اقتصاد بهبود شرایط زندگی روزمره افراد است. 

 موسسه آموزش عالی اسوه با توجه به برگزاری موفق دوره  قبلی کنفرانس و بازتاب بسیار گسترده آن، در نظر دارد با بهره گیری از تجارب گذشته و همکاری اساتید مطرح دانشگاه های معتبر ایران و جهان و نهادهای علمی و پژوهشی داخلی و خارجی، دومین کنفرانس بین المللی انسجام مدیریت و اقتصاد را در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار نماید. اين کنفرانس به دنبال آن است كه با گردهم آوردن صاحب نظران، انديشمندان، دانشگاهيان، سياستگذاران، مديران، سازمان هاي مختلف و علاقه مندان حوزه مدیریت و اقتصاد، به تبيين مفاهيم و اهداف آن اصلی مورد نظر کنفرانس بپردازد و فرصت مناسبی را برای تبادل اطلاعات و ارائه ی یافته های پژوهشی نوین در زمینه ی مدیریت، اقتصاد، حسابداری و... فراهم آورد. شعار اصلی این کنفرانس "انسجام مدیریت و توسعه اقتصاد" می باشد.

بر اين اساس، موسسه آموزش عالی اسوه  با افتخار از تمامي متخصصان، كارشناسان، دانشجویان، پژوهشگران و دانشمندان مراكز علمي، تحقيقاتي و صنعتی دعوت مي نماید با شرکت در برنامه های متنوع اين کنفرانس در اين رويداد مهم بين المللی مشارکت نموده و با ارائه آخرين دستاوردهاي علمي و اجرايي خود، زمينه دستيابي به اهداف فوق را فراهم سازند.

 

مشهد فرهنگ حامی برگزاری این کنفرانس می باشد

آدرس محل برگزاری

 آدرس :                 تهران- بزرگراه چمران - خیابان یمن- بلوار دانشجو- دانشگاه شهید بهشتی - مرکز همایش های بین المللی ⌂ 

تاریخ های مهم

  • آخرین مهلت ارسال اصل مقالات15 اردیبهشت ماه 96
  • اعلام نتایج داوری مقالات30 اردیبهشت ماه 96
  • اخرین مهلت ثبت نام10 مرداد ماه 96
  • کنفرانس24 مرداد ماه 96

آدرس سایت کنفرانس : http://www.2meuconf.ir