شما اینجا هستید: صفحه اصلیکتابخانهاخبار فرهنگی وهنریمعرفی مشهد پایتخت جهانی صنایع دستی گوهرسنگ ها در نمایشگاه بین المللی جواهرات هنگ کنگ

معرفی مشهد پایتخت جهانی صنایع دستی گوهرسنگ ها در نمایشگاه بین المللی جواهرات هنگ کنگ مطلب ویژه

چهارشنبه, 18 اسفند 1395 08:02

معرفی مشهد پایتخت جهانی صنایع دستی گوهرسنگ ها در نمایشگاه بین المللی جواهرات هنگ کنگ

شهر مشهد به عنوان پایتخت جهانی صنایع دستی گوهرسنگ ها در نمایشگاه بین المللی جواهرات هنگ کنگ که بزرگترین نمایشگاه جواهرات جهان است معرفی شد.


به گزارش مشهد فرهنگ به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی خراسان رضوی،شهر مشهد به عنوان پایتخت جهانی صنایع دستی گوهرسنگ ها در نمایشگاه بین المللی جواهرات هنگ کنگ که بزرگترین نمایشگاه جواهرات جهان است معرفی شد.
نمایشگاه جواهرات هنگ کنگ بزرگترین نمایشگاه جواهرات جهان است که به ارائه محصولات، خدمات و آخرین اطلاعات صنعت طلا و جواهر می پردازد.محصولات اصلی نمایشگاه جواهرات هنگ کنگ شامل جواهرات عتیقه، ساعت های مارک دار، ساعت های مچی و دیواری، جواهرات زیبا، جواهرات آماده، جواهرات یشم، زیور آلات، محصولات بسته بندی جواهرات، ابزار و تجهیزات جواهر، و جواهرات نقره است.
این نمایشگاه بیش از 76000 خریدار از 140 کشور و منطقه را جذب خود می کنند که نشان دهنده میزان بین المللی بودن این رویدادها است.
در این نمایشگاه  شهر مشهد به عنوان پایتخت جهانی صنایع دستی گوهرسنگ ها و هنرمندان گوهرسنگ ها در قالب کتاب و بروشور به بازدید کنندگان معرفی شده است.